„Szeretnénk a vidéki szakemberekhez is közelebb vinni a lágylézer-kezelések bevezetésének lehetőségét.”
Bojtos Júliával, az Optikop Beautylaser ügyvezetőjével beszélgettünk arról, hogyan értékeli az Ilcsi őszi körútját, melyre bennünket is meghívtak.
Hány helyszínen jártatok?
Először is szeretnénk megköszönni Molnár Ferencnek, az Ilcsi csapatának és a Hair-Line-nak, hogy részt vehettünk az llcsi őszi szakmai körútján!
13 helyszínből 12 városban mi is ott voltunk, és mindenhol tartottunk egy rövid ismertető előadást az Optikop Beautylaser-ről, illetve bemutattunk néhány nagyon látványos eredményt is. Nagy örömmel láttuk, hogy az Ilcsi egyes kezelési soraiban is helyet kapott a lágylézer, és a bemutatókon is láthattak a résztvevők olyan kezelést, amelyben a lágylézert is alkalmazzák.
Mivel vártátok a kozmetikusokat?
Az előadás mellett minden helyszínen ki is állítottuk a készülékeinket, és rendszeres alapképzéseinkről, valamint az azokra épülő további gyakorlati képzéseinkről (workshopokról) is részletes információkat kaphattak az érdeklődők.
Mik a tapasztalatok, visszajelzések?
A kedves fogadtatás mellett örömmel tapasztaltuk a lézerek iránti aktív érdeklődést, illetve azt, hogy sokak számára már nem volt ismeretlen az Optikop Beautylaser márka. Annak pedig külön örültem, hogy több szakképző iskolából is megkerestek minket azzal, hogy szívesen vennék, ha a végzős diákoknak előadást tartanánk a lágylézer-kezelések témájában. Megtisztelőek ezek a felkérések, és egyúttal a csapatunk eddigi munkája elismerésének is érzem egy kicsit.
Nyereményjátékotok is volt? Kérlek, mesélj erről!
Szerettük volna egy kis játékos ösztönzéssel is bátorítani az Ilcsis szakmai közösséget a lágylézerek iránti nyitásban, ezért felajánlottunk egy ajándékcsomagot a körút alatt Optikop Beautylasert rendelő kozmetikusoknak. Az ajándékcsomag egy Optikop Beautylaser logóval ellátott kabin-szettet tartalmazott: egy takarót, egy kozmetikai kisruhát és egy szép fejpántot.
A Hair-Line idei évindító rendezvényén a cég operatív vezetője, Dávidné Kenesei Ildikó húzta ki a szerencsés nyertest, Tarcsai Danka Krisztina (Debrecen) személyében. A visszajelzés alapján sikerült Krisztinának örömet szereznünk. 😊
Mik a további tervek?
A szakiskolai felkéréseket továbbgondolva szeretnénk a vidéki szakemberekhez is közelebb vinni a lágylézer-kezelések bevezetésének lehetőségét. Ezért az idei évben több regionális bemutatót is tervezünk. Ezek kb. 3 órás szakmai bemutatók lesznek egy-egy vidéki városban, ahová örömmel várjuk a lágylézer-kezelések iránt érdeklődő szakembereket. A lágylézer hatásmechanizmusának a megértéséhez minimálisan szükséges alapvető elmélet ismertetése után gyakorlati bemutató következik. A szakképző intézmények hallgatói lágylézerrel végzett akne-kezelést láthatnak, a gyakorló kozmetikusok számára lágylézer anti-aging kezelési bemutatóval készülünk.
Természetesen lehetőség lesz kérdezni, a lézereket kézbe venni, kipróbálni is.
Néhány ilyen időpontot már sikerült is leegyeztetnünk: február 2-án Miskolcra megyünk, február 18-án Szegeden várnak minket, február 23-án Nyíregyházán tartunk bemutatót, majd március 30-án Debrecenben.
Minden érdeklődőt bíztatok, hogy jöjjön el és szerezzen személyes tapasztalatot a lágylézerek alkalmazásáról és hatásosságáról. Aki szeretne részt venni, a Hair-Line adott területi képviselőjénél jelentkezzen.
Terveink szerint érdekesek és informatívak lesznek ezek a bemutatók, de szeretném hangsúlyozni, hogy nem tudják helyettesíteni az egynapos online alapképzésünket, ami egy rendkívül alapos és átfogó szakmai továbbképzés. Ezt fontosnak tartom kiemelni, mert akkor lehet látványos eredményeket elérni, ha kellő szaktudással rendelkeznek a felhasználók a lágylézerek alkalmazása terén. Azaz az Optikop Beautylaserek használatánál nem a gépek kezelésének az elsajátításán van a hangsúly – azokat úgy terveztük, hogy a lehető felhasználóbarátok legyenek -, hanem magán a kezelések módszertanán! Ezt pedig a képzéseink során tudják a felhasználóink elsajátítani, a háromórás bemutató alatt erre nincs elég idő.
Egyelőre eddig látjuk az idei terveket, de ahogy korábban is, azt gondolom, a tavaszi tapasztalatok alapján látni fogjuk, hogy mivel tudjuk tovább támogatni a felhasználóinkat, az érdeklődő közönséget, és népszerűsíteni az Optikop Beautylasereket.
Related Bejegyzések
„A vendég lefekszik, relaxál, és felkel 15 évvel fiatalabban.” – interjú Sági-Béres Katalin kozmetikussal
Sági-Béres Katalin kozmetikus egy barátságos budaörsi szalonban dolgozik. Három éve használja lágylézer-készülékeinket, az Optikop Beautylasereket.…
Ezért szeretik a kozmetikusok és a vendégeik a lágylézer-kezelést!
Meghívást kaptunk az Ilcsi őszi szakmai körútjára, ahol bemutatjuk a lágylézer-készülékeink sokoldalú alkalmazási lehetőségeit.Ezeken a…
Fájdalommentes, biztonságos és eredményes megoldás a problémás bőrre!
Nóri bő 15 éves küzdelmet folytatott a problémás bőrével, mire rátalált a lágylézer-kezelésre. Ez a…
